O BetterStyle

BetterStyle to marka powstała w oparciu o niemal 100 lat doświadczenia w tworzeniu pomysłowych produktów ułatwiających codzienne, domowe obowiązki. Czerpiemy z brytyjskich korzeni i kontynuujemy swój rozwój na europejskich rynkach. Wcześniej funkcjonowaliśmy jako Betterware - gdy jednak zdaliśmy sobie sprawę, że nasze produkty na stałe wpisują się w styl życia naszych Przedstawicieli i Klientów, postanowiliśmy kontynuować działania pod nową marką BetterStyle.
 
 o betterstyle

 

 

Najważniejsze wydarzenia:

1928 roku - w Wielkiej Brytanii powstała firma. 

2007 rok -  rozpoczęliśmy działalność w Polsce. Wprowadziliśmy do oferty nie tylko funkcjonalne przedmioty domowego użytku, ale również produkty zdrowotne i kosmetyczne. 

2012 rok - główna siedziba i centrum logistyczne firmy zostały przeniesione do Polski. Od tego momentu rozpoczął się dynamiczny rozwój firmy na rynkach Europy Środkowej. 

2013 rok - pojawiliśmy się na rynku czeskim. 

2014 rok - do grona naszych Przedstawicieli i klientów dołączają mieszkańcy Słowacji.

2016 rok - wprowadziliśmy firmę na Węgry.  

2017 rok - otworzyliśmy rynek rumuński.  

2021 rok - zaczynamy działalność na Ukrainie.

2021 rok - zmieniamy nazwę na BetterStyle, by podkreślić, że oferowane przez nas produkty zyskują swoją ostateczną wartość, gdy nasi klienci i Przedstawiciele dodadzą do nich swój indywidualny styl - używając ich na co dzień, w ramach swojego stylu życia.

Pragniemy, by produkty BetterStyle były sposobem na wyrażenie siebie, a jednocześnie pewnym źródłem dochodu dla naszych Przedstawicieli. 

Przekonaj się, że BetterStyle idealnie pasuje do Twojego indywidualnego stylu życia, a potem zainspiruj nim innych!

CO TO JEST MLM ???
Wedug analityków biznesu, sprzedaż bezpośrednia, a zwłaszcza marketing wielopoziomowy (MLM), należy do najbardziej dynamicznie rozwijających się branż. Trend ten utrzyma się jeszcze przez co najmniej kilkanaście lat. Mimo, że na świecie ma ponad 200-letnią tradycję (pierwszy produkt dystrybuowany był w sprzedaży bezpośredniej w 1768 roku), w Polsce branża ta znana jest dopiero od lat dziewięćdziesiątych XX wieku.

Z każdym rokiem przybywa w naszym kraju zarówno klientów korzystających z tej formy zakupów, jak i osób, które związały ze sprzedażą bezpośrednią swoją karierę zawodową. I nic dziwnego! Marketing wielopoziomowy to biznes równych szans, zajęcie dla każdego, kto ceni wolność i niezależność, pragnie rozwoju osobistego i chce osiągać sukcesy zawodowe i materialne. Tutaj nikt nie pyta, ile masz lat, jakie posiadasz wykształcenie, doświadczenie zawodowe, plany rodzinne, liczbę dzieci i czy zawsze będziesz do dyspozycji firmy. Nie ma również znaczenia to, czy umiesz sprzedawać, wystarczy, że będziesz używał produktów i polecał je znajomym - Twoja rekomendacja to najlepsza technika sprzedaży.

W sprzedaży bezpośredniej korzystają również klienci. Dzięki pominięciu wszystkich ogniw pośredniczących, które występują w tradycyjnym handlu, takich jak: hurtownie, punkty detaliczne i inni pośrednicy, firmy sprzedaży bezpośredniej mogą sprzedawać swój produkt bez obciążania go dodatkowymi marżami, czyli po dobrych cenach i w dobrej jakości.

Korzystasz Ty, korzysta Twój klient. Po prostu.
 

<==    <==   <==

 

 „Sukces przychodzi jedynie do tych, którzy działają, podczas gdy pozostali oczekują jego nadejścia”

 

 

 

FAQ -NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

 

Chcę kupować tylko dla siebie . Czy mogę się  zarejestrować?

- Tak ! Rejestrując się zapiszesz się do Klubu BetterStyle i będziesz mógł/ mogła kupować  dla siebie z katalogu BetterStyle bez 30% marży

 

Czy muszę składać zamówienia co miesiąc?

-Nie. Zamówienia składasz kiedy chcesz. Po prostu, gdy chcesz coś kupić .  Jeśli przez rok nie złożysz zamówienia system wykreśli Twój nr .

 

Czy jest jakaś minimalna kwota zamówienia?

- Nie. Zamówić możesz nawet 1 produkt. Przy małym zamówieniu (poniżej 100p) zapłacisz za przesyłkę 14 zł.  Koszt przesyłki możesz zamienić na perfumy. Zamówienie na min 100p – bez kosztu przesyłki

 

Ile to jest 100p?

- 100p to wg cen w katalogu ok. 330 zł – tyle zapłaci klient. Ty jako przedstawiciel za 100p zapłacisz ok. 250 zł.

Mając 100p nie płacisz za koszt przesyłki oraz otrzymujesz prezenty z Programu Łatwy Start.

 

Co to jest Program Łatwy Start?

- To prezenty dla nowych przedstawicieli, którzy przez kolejne  3 miesiące składają zamówienia na min 100p. Składając zamówienie w 1 miesiącu za 100p otrzymasz 2  prezenty (automatycznie do zamówienia), w drugim – 2 prezenty, w trzecim 5 prezentów

Uwaga !  Prezent otrzymasz gdy SUMA twoich zamówień w danym miesiącu będzie na min 100p.

Program Łatwy Start można rozpocząć najpóźniej w drugim miesiącu od zarejestrowania. Do przerwanego programu nie można wrócić

 

Jak będę płacić za zamówione produkty?

Za produkty trzeba będzie zapłacic do wyboru:

- gotówką kurierowi przy odbiorze paczki (za pobraniem)

- przelewem od razu przy składaniu zamówienia

- przy zamówieniu za min 300 zł możliwość rozłożenia zamówienia na raty (wypełniajac wniosek Alior-raty i wysyłając 1 zł ze swojego konta bankowego)

 123

 

 

facebook

 

 

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem